VPH Zvolen – MVK Zvolen 2:3 (26, 19, -31, -19, -10)

[singlepic id=8 w=280 h=210 float=left]Slovenský pohár MUŽI – 1. kolo / 1. stretnutie:

Plné publikum, 4 odvrátené matchbally a nakoniec rozhodnutie až v tajbrejku.

V štvrtok nás čakal zápas proti domácemu VPH. Prvý set bol vyrovnaný po celý jeho priebeh a rozhodovalo sa až v koncovke ktorú zvládli lepšie domáci. V druhom sete sa nám nedarilo prihrať a súper nám odskočil na rozdiel ktorý sme už nedokázali dorovnať. V treťom sete sa stavalo na zmenách ktoré značne napomohli k odvráteniu 4 matchballov a víťazstvu setu 29:31. Štvrtý set bol od začiatku až do konca v našej prevahe a bez väčších problémov sme preskočili do tajbrejku v ktorom sme sa dostali do náskoku ktorý sme si už nepustili.
V odvete sa stretneme 13.10.2010 v športove hale ZŠ na Námestí mládeže 587/17. Tešíme sa na vašu účasť a výbornú atmosféru.

MVK Zvolen:Beskydiar, Orolín M., Orolín J., Dvořák, Jankovič, Povrazník, libero Vilhanček, (Tužinský, Nemec, Senko)