MVK Lokomotíva Zvolen – VK Spartak UJS Komárno – 1. liga muži

Volejbalisti MVK Lokomotíva Zvolen naďalej vo vedení

mvk-1liga-9kolo-ko-1Volejbalisti MVK Zvolen pokračujú v v stabilných výkonoch a boli pred deviatym dvojkolom so ziskom 42 bodov v čele prvoligovej tabuľky. V sobotu privítali na domácej palubovke piate mužstvo prvoligovej tabuľky rezervu VK Spartak UJS Komárno, ktoré doteraz získalo 35 bodov a je spolu s mužstvami AVK Revúca a VK Nové Mesto nad Váhom „A“ ešte v hre v boji o priečky zaisťujúce postup do baráže o extraligu. Očakával sa síce veľký boj o víťazstvo, no Zvolenčania rátali s plným bodovým ziskom.

MVK Lokomotíva Zvolen – VK Spartak UJS Komárno   3 : 0 (18,14,19)

MVK Lokomotíva Zvolen – VK Spartak UJS Komárno   3 : 0 (14,16,16)

Zostava MVK v obidvoch zápasoch:

Vrtielka, Orolín J., Vaško, Kučera, Michalec, Kamenský, libero Uhrin  Tréner – M.Vaško

Hralo sa 55 a 49 minút , rozhodovali Holčík a Hnát, 30 divákov

V prvom i v druhom stretnutí Zvolenčania od úvodného setu doslova s ľahkosťou dominovali vo všetkých herných činnostiach, niekedy sa doslova zdalo, že prebieha tréningové stretnutie. Mladíci v drese rezervy Komárna sa síce snažili, no na s prehľadom a ľahkosťou hrajúcich domácich nestačili i keď za niektoré akcie a snahu sťažiť hráčom MVK „povinnú“ jazdu si zaslúžili uznanie. Domáci sa opäť bavili hrou a v rekordnom čase, keď sa spolu hralo iba 104 minút, zápasy ukončili. Súperovi dovolili uhrať iba 51 respektíve 46 bodov a zaslúžene si pripísali plný bodový zisk. Zvolenčania si i tak upevnili prvenstvo v 1.volejbalovej lige.

V desiatom kole hrajú 3.12.2016 v Revúcej a na domácej palubovke na ZŠ Námestie mládeže na sídlisku Západ sa predstavia v sobotu 10.decembra 2016, kedy o 15,00 a 17,00 hod. privítajú volejbalistov VK Bystričan Banská Bystrica.

27.11.2016 o 11:00 sa na domácej palubovke predstavia juniori MVK Zvolen v súboji proti Liptovskému Mikulášu.