MVK Zvolen – Hliník n/Hronom

[singlepic id=47 w=320 h=240 float=left]3:0 (14,16,21) a 3:0 (17,23,20)
Jasné víťazstvá domácich, ktorí súpera predčili vo všetkých činnostiach.

Obe stretnutia mali celkom jednoznačný priebeh, ich opraty v rukách pevne držali domáci volejbalisti zvolenskej Lokomotívy. Tí v prvom zápase mali výborný úvod, keď v prvých dvoch setoch súperovy s Hliníka nad Hronom prakticky vôbec nič nedovolili. V teťom dejstve MVK poľavil v koncentrácii a Hliníku sa tak podarilo uhrať 21 bodov. V druhom stretnutí sa scénar opakoval, na palubovke jasne dominovali Zvolenčania. Hostia ako tak hrýzli len v druhom sete, kedy domáci opäť poľavili v sústredení a v závere museli otáčať nepriaznivý stav 18:22. Z celkového hľadiska sa však Lokomotíva na víťazstvá veľmi nenadrela.

Fakty zo zápasu
– Stretnutia trvali 76 a 75 minút, pred 60 divákmi ich rozhodovali Hnát s Horváthom.
– MVK: Senko, Povrazník, J. Orolín, Jankovič, Kubš, Futák (libero Vilhanček, Haring)

Zdroj: MY ZVOLENSKO-PODPOLIANSKE NOVINY.