MVK Lokomotíva Zvolen – OŠK VO Hliník nad Hronom 3:1 (24,21,-13,16) a 3:1 (14,22,-18,17)

[singlepic id=20 w=150 h=120 float=left]1.liga muži – 2. kolo : 30 divákov

MVK: J. Orolín, Skladaný, Kováčik, Lupták, Benc, Puškár (libero Veľký, Palščák, Beskydiar, Havran, M. Orolín). Tréner: M.Beskydiar .

Volejbalisti MVK Zvolen v druhom dvojkole prvej ligy v hale ZŠ na Námestí Mládeže odohrali v sobotu 20.10.2012 prvé domáce stretnutie s OŠK VO Hliník nad Hronom. Obe stretnutia mali celkom jednoznačný priebeh, ich opraty v rukách pevne držali volejbalisti zvolenskej Lokomotívy. Tí mali v prvom zápase výborný úvod, keď síce v prvom sete vyhrali iba najtesnejším rozdielom, no v druhom súperovi s Hliníka nad Hronom prakticky vôbec nič nedovolili. V treťom dejstve MVK poľavil v koncentrácii a Hliníku sa tak podarilo set uhrať a znížiť. No v štvrtom sete dominovali na sieti domáci. V druhom stretnutí sa scenár opakoval. Hostia ako-tak hrýzli len v treťom sete, kedy domáci po viacnásobnom vystriedaní opäť poľavili v sústredení a nepresne zakončovali a zle podávali. V záverečnom sete nenechal tréner Beskydiar nič na náhodu, nastúpil do základnej zostavy s Orolínovcami a skúsenosť sa prejavila.